Lilypie First Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers

25 Temmuz 2012 Çarşamba

5 günlük Bodrum tatilimiz

Babamızın 1 haftalık tatilini aslında yazlıkta geçirmeyi düşünüyorduk ama site yönetiminden kaynaklanan sorunlar nedeniyle sular kesilince biz de hemen bir ayarlama yapıp anneannemizi orda bırakarak :( Bodrum'a geçiş yaptık.Bodrum Holiday Resort büyük bir otel nerdeyse tatil köyü kıvamında..

.Gittiğimiz ilk gün Efe'cim yerini yadırgadığından olsa gerek bir türlü uyuyamadı.Otelin öğle yemeği saatiyle Efe'nin öğle uykusu saati çakıştı.Sonuç;emzirerek uyuyan Efe'yi emzirmekten yemeklerin tadına bakamayan ben,bana ve kendisine yemek seçeceğim diye gezen en sonunda o da fazla karnını doyuramadan oturan ve çaya talim eden eşim..bu böyle olmaz diyerek sonraki günler sırayla yemek yedik.Bizimkide restaurantta çatal-kaşık hatta bardak kırma seslerine alıştı da öyle rahat oturabildik.Rahat mı dedim ben :))) Mis gibi deniz varken havuza fotoğraf çektirmek dışında uğramadık.Aslında bir ara çocuk havuzuna Efe'yi sokmayı düşünmedik değil ama büyüklerin ayak sokma yeri haline geldiğini görünce vazgeçtik.Çocuk havuzlarında büyükler niye ayaklarını sokup oturur o havuzun kenarına!!! Gidip kenarda şezlongta oturup izlese çocuğunu olmuyor mu?? şikayetimi havuz kenarındaki animatörlere de bildirdim anlayana artık....

Animasyon demişken ilk ve son gidişimizde 10 dk durabildik yine..Çünkü oğluşumuzun uykusu geldi dansözün kıvrak melodilerinden uyuyamadı tabi bebeğim:))) klasik Türk gecesinde gitmiştik de :))))
Bir akşam da dışarı çıkıp Türkbükü'ne gidelim dedik.Biraz gezeriz Ship a Hoy'da oturup birşeyler içeriz oğlumuzda arabasında tatlı tatlı uyur!!! diye düşünmüştük ama iskeleyi geçtikten sonra bizimki bir bağırış kopardı aynen ordan da geri geldik otele....Oğlum bu sana geleceğe mesajımdır...Sen 18-19 yaşlarına gelip Türkbükü'ne tatile gideceğim anne dediğinde seninle gelip ...şaka şaka :))))
5.5 aylık bir bebekle tatil de ancak bu kadar olur deyip anne ocağına geri döndük babamız istanbul'a döndü..Herşeye rağmen güzel bir tatil oldu be oğluşum..

 


1 yorum:

  1. Şu çocuk havuzuna ayak sokan anne-babalara ben de kılım

    YanıtlaSil